Ostatni turnus:
17 sierpnia – 12 września.
Szkolenie trwa 27 dni i realizowane jest w wybranych jednostkach wojskowych na terenie całego kraju. Uczestnicy mogą wybrać miejsce szkolenia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami – w jednostkach wojsk lądowych, pancernych, desantowych, rakietowych czy Marynarki Wojennej. Warunkiem udziału jest ukończenie 18. roku życia.
Co zyskujesz?
Uczestnicy programu otrzymują:
- wynagrodzenie w wysokości blisko 6 500 zł brutto,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- umundurowanie,
- opiekę medyczną,
- ubezpieczenie.
Czego nauczysz się podczas szkolenia?
Program obejmuje intensywne szkolenie podstawowe, podczas którego uczestnicy poznają m.in.:
- podstawy taktyki wojskowej,
- zasady bezpiecznego posługiwania się bronią i strzelania,
- elementy przetrwania w terenie,
- podstawy walki wręcz,
- obsługę wybranego sprzętu wojskowego,
- pracę zespołową i działanie w wymagających warunkach.
„Wakacje z Wojskiem” to nie tylko możliwość zdobycia nowych doświadczeń, ale także szansa na poznanie Wojska Polskiego od środka. Dla wielu uczestników udział w programie staje się pierwszym krokiem do dalszej służby – w aktywnej rezerwie, Wojskach Obrony Terytorialnej lub zawodowej służbie wojskowej.
Jak się zgłosić?
Zgłoszenia można składać:
Osobiście w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Kędzierzynie-Koźlu lub poprzez stronę www.zostanzolnierzem.pl.
Nie zwlekaj – zgłoś się na ostatni turnus programu „Wakacje z Wojskiem 3” i wykorzystaj końcówkę wakacji na zdobycie cennego doświadczenia, nowych umiejętności oraz atrakcyjnego wynagrodzenia.



Napisz komentarz
Komentarze