Reklama
sobota, 7 marca 2026 15:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trzynastu ozdrowieńców opuściło kozielski szpital

Wczoraj ze szpitala w Koźlu przetransportowano trzynastu zdrowych pacjentów do ośrodka w Jakubowicach. Zgodnie z decyzją wojewody, placówka ponownie rozpoczęła działalność.
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Trzynastu ozdrowieńców opuściło kozielski szpital

Raport starostwa powiatowego z 20 kwietnia.

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 74 pacjentów, w tym 60 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta (13 osób) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w tej grupie jest jedno dziecko. W całej grupie jest jedna osoba wyleczona z COVID-19, która wkrótce opuści szpital zakaźny (pacjent z dwoma ujemnymi testami w odstępie 48 godzin).

W izolacji domowej przebywa 49 osób z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 157 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 343 osoby. 21 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

Z przykrością informujemy, że wczoraj w szpitalu w Koźlu zmarła 82-letnia mieszkanka powiatu oleskiego. Kobieta była obciążona chorobami współistniejącymi. To 14. ofiara koronawirusa w województwie opolskim.

Jak podało dziś ministerstwo zdrowia, w skali kraju 1133 osoby wyzdrowiały z COVID-19, a 2 511 pacjentów jest hospitalizowanych. W województwie opolskim mamy 16 nowych potwierdzonych zakażeń.

Informacje o pomocy jaką starosta powiatu oferuje pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19 znajdziecie tu https://kedzierzyn-kozle.praca.gov.pl/dla-pracodawco…/tarcza

Od dzisiaj nowy etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią. Szczegóły https://www.gov.pl/…/korona…/aktualne-zasady-i-ograniczenia…


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kate skatesTreść komentarza: Najbliższe KK porządne lodowisko kryte jest w czeskim Karniowie. 40 minut autem. Bilet rodzinny - 2 starych plus goowniak - 120Kč (20zł). Mnóstwo radości.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 09:57Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głosAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Schody obok LO. PAMIETAM je od zawsze jakaś pamiątka jest to prawdaData dodania komentarza: 7.03.2026, 08:33Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: CzujnikTreść komentarza: Fotki zarządu oraz autograf.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 22:43Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: MarTreść komentarza: He, he. Po tym artykule jakiś ważniak opublikuje podobnie beznadziejne oświadczenie jak w sprawie "inteligentnego" przejścia dla pieszych koło poczty w Koźlu. No niby są jakieś służby, płaci im się, a prywatne osoby są bardziej wyczulone na powszechny bałagan i brzydotę. Koniec kawusi!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:37Źródło komentarza: Ratujmy kozielskie schody. ZDJĘCIAAutor komentarza: AkwarelystaTreść komentarza: D4U Doradztwo Biznesowe i Handel. Przeważająca działalność gospodarcza: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z). Rozpoczął 2019-03-01, niestety zawiesił 2024-05-21. Szkoda. Miejmy nadzieję, że wznowi. Nie można tu wklejać linków, więc kto zainteresowany niech wrzuci w okienko frazę CEIDG i tam poklika odpowiednio. Wszystko jest jawne, bo musi.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:28Źródło komentarza: Zmiany kadrowe w koncernie. Grupa Azoty ma nowego prezesa i wiceprezesaAutor komentarza: lerojTreść komentarza: Postawić halę w Rogach na stawach, zamrozić tą wodę i będzie lodowisko. I jest autobus co dowiezie.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:27Źródło komentarza: Petycja uczennicy o kryte lodowisko poruszyła mieszkańców. Władze miasta zabrały głos
bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna