Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 05:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozpoczął się sezon kajakowy

Od kilku dni w Kędzierzynie-Koźlu organizowane są spływy kajakowe po Kłodnicy. Organizatorem jest Wodniacki Klub Sportowy Aqua Active.
Rozpoczął się sezon kajakowy

Spływy odbywają się każdego dnia w godzinach 17-19. Trasa prowadzi z Przystani MOSiR na osiedlu Kuźniczka do Przystani Szkwał w Koźlu.

- Trasa łatwa i przyjemna o długości 6 km, którą spływa się w około 1,5 godziny. Po drodze trzeba raz przenieść kajak przez odcinek o długość około 50 metrów - powiedział Krzysztof Chałat, organizator spływów.

Spływ w danym dniu odbędzie się pod warunkiem, że będą zarezerwowane minimum 3 kajaki. Cena wynajęcia kajaka, to 25 złotych. Ilość kajaków ograniczona. Rezerwacje przyjmowane są każdego dnia do godziny 15 (rezerwacje można składać z kilkudniowym wyprzedzeniem) pod numerem telefonu 669 896 536.

Organizatorzy nie zapewniają dowozu na miejsce startu. W pobliżu mety spływu znajduje się przystanek MZK. Ewentualnie wcześniej można odstawić tam samochód lub poprosić kogoś o odbiór.

Taki spływ kajakowy można też połączyć z wycieczką rowerową - dla osób które przyjadą na start rowerem organizatorzy oferują bezpłatny transfer roweru na metę.

Kajakarstwo wyczynowe także wróciło po zimowej przerwie. Treningi odbywają się na Przystani "Szkwał". Szczegółowe informacje pod numerem telefonu podanym wyżej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: z LompyTreść komentarza: Ja korzystałam z " basenu". Do ślizgawki była długa kolejka. Jak myśmy się mieścili w tych kilku litrach wody? Wspaniałe wspomnieniaData dodania komentarza: 15.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: Patrycja GasziTreść komentarza: W tych czasach są wodne płacę zabawData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:16Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: sąsiadTreść komentarza: Ty Niemiec idź do roboty już.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:14Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: MietekTreść komentarza: A co z incydentami kałowymi? Czy już wtedy znano tą tradycję?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: eherrtTreść komentarza: śmierdzi pełowcem na kilometryData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:00Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: mieszkaniec lompyTreść komentarza: Dla starego dziada to był brodzik ale dla dzieci basen pełen atrakcjiData dodania komentarza: 15.03.2026, 16:47Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna