Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 00:38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polsko-czeski plener fotograficzny w gminie Reńska Wieś. Rekrutacja trwa do 9 lipca

Chętni staną przed okazją realizacji swojej pasji pod okiem doświadczonego instruktora. Od siebie dadzą szczyptę swojej pasji w postaci zaangażowanych prac, które ukażą piękno gminy Reńska Wieś i będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych samorządu.
Polsko-czeski plener fotograficzny w gminie Reńska Wieś. Rekrutacja trwa do 9 lipca

Autor: Fot. pexels, ilustr. UG Reńska Wieś

Przedsięwzięcie - zaplanowane w dniach 25-31 lipca - skierowane jest do pełnoletnich miłośników fotografii plenerowej, nie tylko z gminy Reńska Wieś. Realizowane zaś jest w ramach projektu "Folkowe krajobrazy pogranicza - na scenie i w obiektywie", współfinansowanego w ramach Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad z Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.

Czego mogą się spodziewać uczestnicy pleneru? Przede wszystkim pozyskają sporą dawkę wiedzy i wezmą udział w wycieczce do partnera projektu - gminy Andelska Hora. Ponadto we wrześniu ich prace pojawią się w wydanym folderze; będzie je można również podziwiać podczas wystawy poplenerowej.

Szczegóły na plakacie



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna