Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 06:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Leśny półmaraton na terenie Nadleśnictwa Kędzierzyn

279 osób jest na liście startowej imprezy biegowej DDKK 2021, którą Fabryka Aktywności XYZ organizuje w Kędzierzynie-Koźlu 10 października.
Leśny półmaraton na terenie Nadleśnictwa Kędzierzyn
"Gruba dycha na Dąbrowie" - ubiegłoroczny bieg po terenach Nadleśnictwa Kędzierzyn

Autor: Foto: Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle

Niedzielne wydarzenie, organizowane na terenie Nadleśnictwa Kędzierzyn, to nie tylko leśny półmaraton pod nazwą „Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle”, ale również mistrzostwa chemików, samorządowców, leśników i nauczycieli w półmaratonie, a także leśny bieg na dystansie 10 km, półmaraton nordic walking oraz marsz z kijkami na dystansie 10 km.

Dystans półmaratonu wliczany jest do klasyfikacji generalnej Biegowego Grand Prix Kędzierzyna-Koźla 2021.

Biuro zawodów, w którym można odebrać pakiety startowe, będzie znajdowało się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 na os. Azoty. Czynne w piątek (godz. 18-20), sobotę (godz. 15-19) i niedzielę (godz. 8-9).

Start odbędzie się o godz. 10 na drodze Dąbrowa Leśna za Kanałem Kędzierzyńskim. Trasa będzie oznaczona, tak aby nikt się nie pogubił w lesie. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, a dzięki zaangażowaniu licznych sponsorów, uczestnicy mogą liczyć na ciekawe nagrody.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: Stowarzyszenia XYZ oraz na Facebooku Fabryki Aktywności.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

:) 07.10.2021 17:07
Autor zdjęcia błędnie podpisany

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna