Panie, które walczą z COVID-19, mają być piękne po pandemii. Akcja salonów urody

  • 15.04.2020, 13:09
  • ART
Panie, które walczą z COVID-19, mają być piękne po pandemii. Akcja salonów…
#PięknoDlaBohaterek – pod takim hasłem zawiązała się specjalna grupa na Facebooku, za pośrednictwem której salony i studia urody z całej Polski zbierają vouchery na usługi kosmetyczne dla personelu medycznego, który walczy z koronawirusem.

Do akcji dołączyły już firmy z Kędzierzyna-Koźla. Ich właściciele solidaryzują się i zapraszają pozostałe salony urody do przyłączenia się do akcji. Na Facebooku zawiązała się specjalna grupa, do której można dołączyć.

#PięknoDlaBohaterek ma na celu docenić i wesprzeć tak, jak potrafimy personel medyczny. Salony kosmetyczne czy fryzjerskie przekazują bony na wybraną usługę w swoim salonie lub daną kwotę i bony zostają przekazane do szpitala dla kobiet z personelu medycznego - napisała do nas Magdalena Kopij, stylistka rzęs z Kędzierzyna-Koźla, która koordynuje akcję w naszym mieście.

Jej celem jest bezinteresowna pomoc i okazanie wsparcia sektorowi medycznemu tj. lekarzom, pielęgniarkom czy salowym, nie tylko w szpitalach zakaźnych.

- To mogą być wybrane szpitale dziecięce, SOR, szpitale wojewódzkie i wybrane konkretne oddziały - czytamy w poście opublikowanym na Facebooku.

„Celem akcji jest przekazanie podarunków w postaci bezpłatnych bonów na usługi takie jak: fryzjerskie, kosmetyczne, spa&wellness, odnowa biologiczna, fitness, treningi personalne każda inna forma wręczenia bezpłatnego bonu na wybraną usługę może być rozpatrywana indywidualnie np przekazanie bonu na odzież lub biżuterie. Nie praktykuje się bonów z rabatem."

Szczegółowe informacje na temat inicjatywy salonów kosmetycznych znajdziecie TUTAJ.

Dołączyły do akcji:

- MIO Lash College stylizacja rzęs & szkolenia Magdalena Kopij

- Diller Nails Sandra Diller

- Salon Urody Joanna Olejnik

- Magia Urody Patrycja Kurowska

- Beauty Room Kamila Strutyńska

- Sekret Piękna Sabina Bukryj

- FloLashes Monika Kosacz

- Make Up Style Justyna Albrecht

- Lash & Make Up Marta Stankowicz

- Crushonlash Studio Stylizacji Rzęs Magdalena Musiał

- Lash Atelier by Patrycja Fojcik

- Sklep odzieżowy Newrotika hala Manhatan

ART

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe