Reklama
środa, 1 lipca 2026 20:52
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja pomocowa dla dzieci niepełnosprawnych na Ukrainie

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” organizuje zbiórkę na rzecz dzieci niepełnosprawnych z Krzemieńca na Ukrainie. Dary będą też zbierane w Kędzierzynie-Koźlu.
Akcja pomocowa dla dzieci niepełnosprawnych na Ukrainie

Atak wojsk rosyjskich na Ukrainę jest szokiem dla całego świata. Ze wszystkich stron płyną słowa wsparcia dla narodu ukraińskiego, ale potrzebne są też czyny i pomoc zwykłym ludziom. 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” organizuje zbiórkę darów dla dzieci niepełnosprawnych z Krzemieńca na Ukrainie. Potrzebne są pampersy we wszystkich rozmiarach, a także inne środki higieniczne i pielęgnacyjne, m.in. kremy do skóry typu Sudocrem, a także witaminy w tabletkach musujących.

- Jestem w kontakcie ze stowarzyszeniem, które organizuje akcję. Ustaliliśmy, że na terenie Kędzierzyna Koźla i okolic zbiorę większą paczkę, którą następnie dostarczymy potrzebującym dzieciom. Mieszkańcy, którzy zdecydują się pomóc, mogą kontaktować się ze mną przez media społecznościowe. Produkty mogę odbierać w domu w Długomiłowicach, albo umówić się na ich odbiór na terenie miasta. Każda pomoc się przyda - apeluje Sandra Mieszała.

Osoby, które chciałyby dołączyć się do zbiórki albo przekazać dary mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 576 790 139.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Monika i Ania Treść komentarza: Panie Wołyniec wstyd, pan się tylko lansuje. A co z osiedlem Kuźniczki? Myśli pan, że bule, ciastkomat, festyny załatwiają sprawę. Osiedle się rozwija potrzebny duży sklep, żłobek, przedszkole. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 19:41 Źródło komentarza: Kto pozwolił na wiec przy szkole i obecność wojska? KO stawia pytania po wizycie Grzegorza Brauna Autor komentarza: Jasnowidz Treść komentarza: Przy podobnej cenie dolara 3,7 i notowaniach ropy około 70 $ za tego okropnego Obajtka paliwo tankowalismy w cenie +/- 5,60/l. Na całe szczęście " mądry naród" odsunął tych ludzi od władzy... Volenti non fit iniuria. Pozdrawiam rozumnych. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 18:57 Źródło komentarza: Ceny paliw mocno w górę. Sprawdzamy, ile zapłacimy za tankowanie w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: Julia Treść komentarza: Brawo Piotruś ciocia dumna z Ciebie tak trzymaj Data dodania komentarza: 1.07.2026, 17:23 Źródło komentarza: Buduje niezwykłe więzi z pacjentami. Po śmierci przychodzą się z nim pożegnać i dziękują za opiekę Autor komentarza: Alina Treść komentarza: Ale sonda jest dla wszystkich. Niech zawiera głosy przeciwników i sympatyków Brauna. Policzmy się. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 15:42 Źródło komentarza: Zawiadomienie do prokuratury po uroczystości z udziałem Brauna. Sabina Nowosielska komentuje sprawę Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Wyjątkowo brzydki. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 14:49 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Ela Treść komentarza: Dobrze mówi Pan Tomasz. Powinno się o tym trąbić przy każdej okazji, może dotrze do tych, którzy są ślepi na ten problem i udają, że wszystko jest ok. Do czasu. A ten czas się kończy. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 14:16 Źródło komentarza: Kiedy deszcz przestaje wystarczać. Rozmowa z Tomaszem Cichoniem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna