Reklama
środa, 11 lutego 2026 14:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kultura Dostępna w kinie Helios. Seans filmu "Mistrz"

Dramat biograficzny "Mistrz" to kolejna propozycja kędzierzyńskiego kina „Helios” w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Seanse odbędą się 10 marca o godz. 13.00 i 18.00.
Kultura Dostępna w kinie Helios. Seans filmu "Mistrz"
Kadr z filmu "Mistrz"

Historia legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy’ego" Pietrzykowskiego, który zdobył tytuł mistrza wszechwag niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawiający nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo. 

W rolach głównych występują: Piotr Głowacki, Marian Dziędziel, Grzegorz Małecki, Marcin Bosak, Rafał Zawierucha i Rafał Witkowski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Żuczek gnojnyTreść komentarza: Biedne te gołąbki :( żal, jak tak wędrują z powrotem do gołębnika, a niebezpieczeństwa czyhają. I tylko po to, by szanowni hodowcy mogli sobie kolejny pucharek na półce postawić...:(Data dodania komentarza: 11.02.2026, 11:52Źródło komentarza: Gołąb Dariusza Bonczka z Kędzierzyna-Koźla zdobył tytuł najszybszego na świecie na średnim dystansieAutor komentarza: OlciaTreść komentarza: szkoda czasuData dodania komentarza: 11.02.2026, 11:13Źródło komentarza: Ice Party – walentynkowa dyskoteka na „Białym Orliku” w KoźluAutor komentarza: wujaTreść komentarza: A konkurencja się czegoś boi.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 10:01Źródło komentarza: Lokalna24.pl najchętniej wybieranym lokalnym źródłem informacji w styczniu 2026. TOP 10 tekstówAutor komentarza: BoniekTreść komentarza: Uśpij się sam humanitarnie.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 09:23Źródło komentarza: Lokalna firma uruchomiła zbiórkę na wymianę bud dla psów ze schroniska w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: dianaTreść komentarza: Odezwał się kozak w damskich majtkach .Data dodania komentarza: 11.02.2026, 08:27Źródło komentarza: Lokalna firma uruchomiła zbiórkę na wymianę bud dla psów ze schroniska w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Uśpić te psy humanitarnie i bezboleśnie. Po co się męczą w klatkach? Pseudo pomoc i szantaż moralny.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 06:22Źródło komentarza: Lokalna firma uruchomiła zbiórkę na wymianę bud dla psów ze schroniska w Kędzierzynie-Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 991 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna