piątek, 5 grudnia 2025 09:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posłanka Klaudia Jachira przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla

To ma być polityczny tajfun - tak wizytę posłanki Klaudii Jachiry w naszym mieście, zapowiadają członkowie Platformy Obywatelskiej z Kędzierzyna-Koźla.
Posłanka Klaudia Jachira przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla

Już za dwa tygodnie, w środę 15 marca nad Kędzierzyn-Koźle nadejdzie polityczny tajfun! Aktorka, satyryczka, aktywistka, koszmar "szeregowego posła Kaczyńskiego", posłanka Klaudia Jachira weźmie udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.00 w Domu Kultury "Chemik", sala po lewej od sali kinowej (Galeria Sztuk Wszelakich). Obecni będą także inni parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z terenu województwa opolskiego - informują przedstawiciele PO z Kędzierzyna-Koźla.

Spotkanie poprowadzi Michał Nowak, radny miejski i szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

44 05.03.2023 19:14
Czyli głupota zagości w naszym grodzie.

Ola 04.03.2023 12:53
Ta kobieta jest koszmarna.

Ola 04.03.2023 12:53
A ta tu po co?

Zgred 03.03.2023 04:31
w końcu do tego miasta zawita poważny i dostojny mąż (żona?) stanu

44 02.03.2023 19:13
Jest powiedzenie , głupi jak Jachira ... coś w tym jest.

😆😅😂🤣 02.03.2023 17:07
Chyba sobie wydmuszki robią z pierdziszewiaków i pierdziszewianek. Powariowali karwasz twarz. Chyba na przedstawienie kabaretu przyjedzie dla niezbyt rozgarniętych.

🤦🏿‍♂️ 🤦🏾‍♂️ 🤦🏽‍♂️ 🤦🏼‍♂️ 🤦🏻‍♂️ 🤦‍♂️ 02.03.2023 21:12
Już jakiś frustrat minusuje. Pewnie platdzbanek, który się utożsamia z tym dziwolągiem. Śmiechu warte.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieście
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama