piątek, 5 grudnia 2025 11:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Helios Anime. Pokazy filmu "Demon Slayer. To the Swordmith Village"

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pokazy specjalne japońskiego filmu anime "Demon Slayer. To the Swordmith Village", które odbędą się w sobotę 11 marca o godz. 14.30 i w niedzielę 12 marca o godz. 16.30.
Helios Anime. Pokazy filmu "Demon Slayer. To the Swordmith Village"

Kinowe wydarzenie ze świata Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba to kompilacja dwóch ostatnich odcinków w ramach historii o dzielnicy uciech oraz pierwszego odcinka nowego sezonu: „Wioska płatnerzy”. Pokazy odbędą się 11 i 12 marca 2023 roku. 

Przeżyjcie na nowo zakończenie emocjonującej walki Tanjirō, Uzuia, Zen’itsu i śpiącej Nezuko z Szóstymi Większymi Księżycami: Daki i Gyūtarō. Po osiągniętym z trudem zwycięstwie Tanjirō musi udać się do wioski płatnerzy, by znów zdobyć nową katanę. Poznamy Mitsuri Kanroji (Filar Miłości) oraz Muichirō Tokitō (Filar Mgły). Przyjrzymy się także knowaniom Dwunastu Demonicznych Księżyców, którzy są coraz bliżej niczego niespodziewającej się drużyny. 

W filmie po raz pierwszy pokazane zostaną nowe materiały z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Będzie on stanowił wstęp do nowego sezonu dostępnego od kwietnia 2023 roku w serwisie Crunchyroll.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama