Reklama
wtorek, 10 lutego 2026 22:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Leśna terapia. Jak czerpać zdrowie, energię i spokój z mocy drzew

O magicznych właściwościach drzew i dobroczynnym wpływie leśnych kąpieli będzie okazja porozmawiać już jutro (16 czerwca o godzinie 17.00) w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu. Agnieszka Antosik - Szepcząca z Drzewami podzieli się z czytelnikami swoją bogatą wiedzą na ten temat.
  • Źródło: MBP
Leśna terapia. Jak czerpać zdrowie, energię i spokój z mocy drzew

„Czy jest na tym świecie kultura, która u swego zarania nie bazuje na micie o Drzewie Życia? Gdziekolwiek się zwrócimy, w jakąkolwiek stronę świata i jakikolwiek czas się udamy, zawsze znajdziemy tam motyw drzewa, które jest początkiem życia, łącznikiem między światami, rodzajem kosmicznego wspornika niebios. Taką oś świata zwie się axis mundi” – czytamy na facebookowym profilu MBP w Kędzierzynie-Koźlu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zecTreść komentarza: Patrząc ne efekty, czyli jak daleko poleciała, musiała nieźle grzać. Ten samochód waży 1500 - 1700 kg. Masa razy prędkość = liny nie mają szans, a wcale przy punkcie mocowań do punktu stałego.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 21:49Źródło komentarza: Samochód osobowy wpadł do rowu z wodą. Zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego na ul. MostowejAutor komentarza: UPTreść komentarza: Czyli te bariery z lin są w stanie tylko rowerzystę uchronić przed wpadnięciem do rowu.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 19:22Źródło komentarza: Samochód osobowy wpadł do rowu z wodą. Zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego na ul. MostowejAutor komentarza: HeraklidesTreść komentarza: Rozrywka dla emerytówData dodania komentarza: 10.02.2026, 18:35Źródło komentarza: Gołąb Dariusza Bonczka z Kędzierzyna-Koźla zdobył tytuł najszybszego na świecie na średnim dystansieAutor komentarza: suwerenTreść komentarza: Co babka grantem odpalała ten kominek ?Data dodania komentarza: 10.02.2026, 18:20Źródło komentarza: Kominek „wybuchł” podczas rozpalania. Poparzona kobieta trafiła do szpitalaAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Znów celeberetka przecina wstęgi... Mamy tylko celeberetkę a nie gospodynię i dlatego miasto zmienia się we wiochę.... Durne ludzie dalej oddają głos na nią.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 18:16Źródło komentarza: Otwarto Ośrodek Kuratorski nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu. Miejsce wsparcia dla młodych mieszkańcówAutor komentarza: dyżurnaTreść komentarza: Zenobi uciekła literka k w słowie kradli - ale pisze prawdęData dodania komentarza: 10.02.2026, 18:14Źródło komentarza: Romka z Koźla opowiedziała, jak żyło się w taborze. Najbardziej lubili las w Sławięcicach. ZDJĘCIA
zachmurzenie małe

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1000 hPa
Wiatr: 23 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna