piątek, 5 grudnia 2025 09:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zagości królewska gra. Otwarty świąteczny turniej szachowy w Reńskiej Wsi

XI Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy Reńska Wieś 2023 r. odbędzie się 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi. Zapisy trwają do 7 grudnia.
Zagości królewska gra. Otwarty świąteczny turniej szachowy w Reńskiej Wsi

Autor: Urząd Gminy w Reńskiej Wsi

Celem turnieju jest promowanie szachów wśród mieszkańców gminy Reńska Wieś, dlatego ma on charakter otwarty, pozwalając wszystkim chętnym, niezależnie od wieku czy rankingu, wziąć udział w rywalizacji. Przewidziane są klasyfikacje: OPEN, mieszkańcy gminy Reńska Wieś oraz osoby powyżej 65 lat.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w systemie szwajcarskim, obejmującym 9 rund, przy tempie gry wynoszącym 10 minut na zawodnika z dodatkowymi 5 sekundami na ruch.

Zgłoszenia do udziału w turnieju będą przyjmowane do 7 grudnia drogą mailową -  [email protected], telefoniczną - tel. 77 405 32 00 lub faksem - fax. 77 405 32 11.

Więcej szczegółów w regulaminie turnieju. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieście
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna