Reklama
środa, 17 grudnia 2025 07:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rejs po Odrze z kulinarnym finałem - aukcja na rzecz WOŚP

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia. Tym razem dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
Rejs po Odrze z kulinarnym finałem - aukcja na rzecz WOŚP

Do akcji włączyli się wspólnie starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Paweł Masełko i przewodniczący Rady Miasta Ireneusz Wiśniewski, którzy zaproponowali "Rejs po Odrze z kulinarnym finałem na przystani "Szkwał". Link do tej licytacji znajdziecie TUTAJ.

Na stronie starosty czytamy: "Mamy dla was wyjątkową aukcję, razem z Ireneuszem Wiśniewskim zrobimy wszystko, by wasz prywatny rejs okazał się niezapomnianą przygodą. Popłyniemy z nurtem rzeki łodzią motorową z przystani "Szkwał" w Koźlu, weźmiecie ze sobą przyjaciół, a potem zrobimy wam kulinarną ucztę na przystani. Będzie pysznie! Zapraszam wszystkich do licytacji dla WOŚP."


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mirosław 24.01.2024 08:54
Zbiórka na tancerzy pogo i bilboardy wyborcze PO rusza. Kto ma oczy niech patrzy, kto ma uszy niech słucha...

Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna