Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 09:44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To była doskonała okazja, by podziękować pracownikom oświaty. ZDJĘCIA

To nie tylko święto nauczycieli, ale i doskonała okazja, aby podsumować miniony rok szkolny, podziękować pracownikom oświaty i wręczyć im wyróżnienia za codzienny trud. Władze miasta nagrodziły 29 pracowników oświaty za wkład w rozwój młodego pokolenia.
To była doskonała okazja, by podziękować pracownikom oświaty. ZDJĘCIA

Na scenie kina „Twierdza” zaprezentowano nauczycieli, którzy w sposób szczególny angażują się w życie swoich placówek, wprowadzają innowacje dydaktyczne, a ich uczniowie osiągają wysokie laury w olimpiadach tematycznych.

Ciepło, kreatywność, otwartość i umiejętność przekazywania wiedzy - między innymi te cechy starają się łączyć na co dzień nauczyciele z miejskich placówek oświatowych. Również dzięki nim uczniowie osiągają liczne sukcesy na olimpiadach czy ogólnopolskich konkursach. W minionym roku takich osiągnięć było sporo, opisywaliśmy je kolejno na naszych stronach. 

Gratulacje i podziękowania wszystkim pracownikom szkół oraz placówek oświatowych przekazali: prezydent miasta Sabina Nowosielska, jej zastępca Tomasz Radłowski, przewodniczący Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle Ireneusz Wiśniewski oraz przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu RM Andrzej Kopacki.

Gratulacje skierowały również przedstawicielki Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz nauczycielskiej Solidarności.

Wydarzenie poprowadziła Joanna Hencel, kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, a o oprawę artystyczną zadbały przedszkolaki. 

Gdyby nauczycielom można było wystawić szkolną oceną, to z pewnością zasłużyliby na szóstki. Aż 29 z nich otrzymało nagrody prezydenta. Okazją do wyróżnień były niedawne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Do „tablicy” wywołano pedagogów z kilkunastu miejskich przedszkoli i podstawówek.

Poniżej lista laureatów nagród prezydenta: 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wiem, ale nie powiem. 16.10.2024 20:50
Beata S-D.... Nagroda prezydenta dla tej Pani to jakaś pomyłka... Tajemnicą poliszynela jest fakt, jaka jest rzeczywiście atmosfera w placówce kierowanej przez tą Panią....

Koźlanin 16.10.2024 17:13
Życzenia dla nauczycieli : weźcie się do roboty bo się obijacie i tylko kasę żądacie. Nikt tylu dni wolnych nie ma. Nikt co roku nie otrzymuje podwyżkę płacy. Pracujecie tylko parę godzin tygodniowo. Macie roczny płatny urlop na poprawienie zdrowia. Szybciej idziecie na emeryturę. Może koniec z przywilejami na które musi społeczeństwo zasuwać ! Zresztą widać efekty pracy belfrów na ulicach - młodzi gniewni ; wulgarni, chamscy, papieroski, małpki itp. Gratuluje !

karpiarz 16.10.2024 20:25
A kto ci bronił zostać nauczycielem ????? 6 klas ledwo zrobione w trybie zaocznym ,taki potencjał się marnuje

Koźlanin 17.10.2024 16:33
Doktur rehabilitowany się odezwał co nawet przedszkola nie potrafił ukończyć.....

Ilona 16.10.2024 20:47
Wiesz tyle co zjesz.

Koźlanin 17.10.2024 16:32
Za to ty nic nie wiesz nawet pisać nie potrafisz.....

qwerty 16.10.2024 16:18
Budżetówka rządzi znaczy że wszystko jest postawione na głowie chyba że nauczyciele staną przy tokarce i coś stworzą

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bartłomiej PTreść komentarza: Artykuł o jakimś starym gruzie, serio? Nie ma już o czym pisać w tym mieście?Data dodania komentarza: 30.01.2026, 09:08Źródło komentarza: Jeden silnik, niemal 900 tys. kilometrów i żadnych problemów. Historia VW Caravelle z Reńskiej WsiAutor komentarza: vcx gfvTreść komentarza: żadnych pieniędzy od żuydkówData dodania komentarza: 30.01.2026, 07:33Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: Tadeo-69Treść komentarza: Malwa... ty to, jakaś/jakiś głupia jesteś. PS: Jak byś tak często skarpetki zmieniała, jak awatar, to, może by tak w twoim domu nie śmierdziało.Data dodania komentarza: 30.01.2026, 06:54Źródło komentarza: Hollywood zawitał do Starej Kuźni. Babski Comber pełen blasku i dobrej zabawy. ZDJĘCIAAutor komentarza: AnaTreść komentarza: Skoro są zdjęcia i jego rozmowy zberezne z 13 latka . To nad czym się roztkliwiac ?? Jak zwykle u nas muszą gadać i gadać i rozwiklywac rzeczy oczywiste latami.. zenadaData dodania komentarza: 30.01.2026, 06:03Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe fakty
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna