Reklama
poniedziałek, 15 grudnia 2025 12:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jarosław Bąk przejął obowiązki zastępcy komendanta powiatowego policji w Kędzierzynie-Koźlu

W Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków zastępcy komendanta powiatowego policji w naszym mieście. Stanowisko to objął mł. insp. Jarosław Bąk, który dotychczas był komendantem Komisariatu I Policji w Opolu. Od początku swojej służby związany jest z Opolszczyzną.
  • Źródło: KPP w Kędzierzynie-Koźlu
Jarosław Bąk przejął obowiązki zastępcy komendanta powiatowego policji w Kędzierzynie-Koźlu

Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Na zbiórce obecna była kadra kierownicza kędzierzyńsko-kozielskiej Policji. Obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu zostały powierzone mł. insp. Jarosławowi Bąkowi. Rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków wręczył mu I zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała.

Mł. insp. Jarosław Bąk rozpoczął służbę w Policji w 2002 roku. Od samego początku związany jest ze służbą kryminalną. Pierwsze policyjne szlify zdobywał w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym oraz Wydziale Kryminalnym Komisariatu I Policji w Opolu.

W 2006 roku awansował do Komendy Miejskiej Policji w Opolu, gdzie wraz ze zdobywanym doświadczeniem został kierownikiem Referatu I Wydziału Kryminalnego.

W kolejnych latach służby wrócił do Komisariatu I Policji w Opolu, gdzie objął stanowisko naczelnika Sekcji Wydziału Kryminalnego, a później zastępcy naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Rzetelna praca i doświadczenie sprawiły, że w maju 2015 roku mł. insp. Jarosław Bąk został komendantem Komisariatu Policji w Niemodlinie. Kolejnym etapem jego drogi służbowej był Komisariat II Policji w Opolu, gdzie objął stanowisko zastępcy komendanta. W 2021 roku mł. insp. Jarosław Bąk awansował i objął stanowisko komendanta Komisariatu I Policji w Opolu.

Pan Komendant w trakcie swojej służby był wielokrotnie wyróżniany za wzorowe wypełnianie obowiązków. W 2022 roku otrzymał brązową odznaką Zasłużony Policjant. Następnie w 2024 roku został odznaczony srebrną odznaką Zasłużony Policjant.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Prawda 18.10.2024 16:19
Może pogoni funkcjonariuszy do roboty. Dzienne i nocne patrole piesze i zmotoryzowane. Bo jak na razie nocne to fikcja. A w ciągu dnia nadmiar czyli zła organizacja. Przy okazji pozbyć się obiboków i karierowiczów z szeregu funkcjonariuszy. To ma być służba dla ludności a nie władz.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DdTreść komentarza: Proponuję zobaczyć oświetlenie domu w Dębskiej Kuźni,obok Opola. Szwagier się postarał 😄Data dodania komentarza: 15.12.2025, 08:29Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: PasagerTreść komentarza: Jak tam miny? Wspaniale nas PKP powitało wraz z nowym rozkładem jazdy co nie? +20min na dzień dobry 05:45 PR POLREGIO S.A.46411 (R) Uśmiechnijcie się.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 06:48Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociąguAutor komentarza: EwaTreść komentarza: Pięknie radośnie bajkowo dziękujemy nagranie wprawia w dobry nastrój Magia ŚwiątData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:06Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Pieknie oświetlone cos wspanialego przystrojone świątecznie gratulujęData dodania komentarza: 14.12.2025, 12:21Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: Kuzyn spod TarnowaTreść komentarza: Wojtek Czapla to dyrektor liceum. Gratulacje Wojtek!!!Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:46Źródło komentarza: Stracili nadzieję na dziecko, ale wtedy wydarzyło się coś pięknegoAutor komentarza: fotografTreść komentarza: zdjęcia słabeData dodania komentarza: 13.12.2025, 22:40Źródło komentarza: Mikołajkowe spotkanie z mistrzami tenisa stołowego. ZDJĘCIA
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama