Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 17:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 mistrzami województwa w unihokeju

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie‑Koźlu zapisali się złotymi zgłoskami w historii szkolnego sportu. Reprezentacja szkoły zdobyła mistrzostwo województwa opolskiego chłopców w unihokeju, triumfując w finałach Licealiady rozegranych w Niemodlinie.
  • Źródło: Zespół Szkół nr 3
Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 mistrzami województwa w unihokeju

Źródło: Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a każdy mecz wymagał od naszych zawodników pełnej koncentracji, zaangażowania i walki do ostatniego gwizdka. Drużyna pokazała charakter, świetną organizację gry oraz ogromną determinację, co przełożyło się na końcowy sukces i tytuł najlepszej szkolnej drużyny w województwie.

Na mistrzowski wynik zapracowali: Marcel Burzan, Patryk Fiedura, Szymon Jędrzejczyk, Aleksander Kobernik, Dawid Lebok, Tomasz Majnusz, Klaudiusz Nossek, Wiktor Pora, Maksymilian Prusko, Aleksander Raubal i Jakub Szustka.

Opiekunem i trenerem zespołu jest Piotr Tokarczyk. Jego doświadczenie, zaangażowanie i wsparcie miały ogromny wpływ na końcowy sukces drużyny. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi. Trzymamy kciuki za kolejne starty i dalsze sukcesy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
zachmurzenie duże

Temperatura: 1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna