Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 09:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minionki. Wejście Gru. Seanse specjalne z konkursami w Heliosie

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pokazy specjalne filmu "Minionki. Wejście Gru", które odbędą się 2 i 3 lipca o godz. 12.30 i 14.45.
Minionki. Wejście Gru. Seanse specjalne z konkursami w Heliosie

Minionki to film, który pokochały dzieci na całym świecie. Główni bohaterowie to czarne charaktery o złotych sercach, którzy rozweselą każdego małego i dużego kinomana.

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru" poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.

Film łączy niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. Minionki trzeba po prostu obejrzeć!

Przed seansem na młodych widzów czekać będą zagadki do rozwiązania, a dla każdego małego kinomana minionkowa niespodzianka!

W dniach 1-03 lipca Helios zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Minionkowy zawrót głowy!".

Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. vouchery do Jura Park Krasiejów oraz do Kolejkowa w Gliwicach.

Co trzeba zrobić?

  • zakupić bilet na seans "Minionki. Wejście Gru",
  • narysować dowolną techniką swojego ulubionego Minionka (w holu kina będą znajdować się wszystkie potrzebne rzeczy),
  • wrzucić podpisany rysunek oraz formularz konkursowy do urny,
  • mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna