Reklama
wtorek, 3 lutego 2026 05:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cyberprzestępcy próbowali zhakować stronę OSP w Starym Koźlu

Do próby zhakowania i przejęcia profilu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Koźlu na Facebooku doszło 29 sierpnia.
  • Źródło: OSP Stare Koźle
Cyberprzestępcy próbowali zhakować stronę OSP w Starym Koźlu

Jak informują strażacy ochotnicy ze Starego Koźla, usunięte zostały treści i zdjęcia, które dotyczyły działalności tejże jednostki. 

„Stąd też brak wiadomości od nas i o nas. Już wszystko wróciło do normy. Ochotnicza Straż Pożarna Stare Koźle działa, druhowie i druhny są pełni zapału do pracy. Przepraszamy za nagły wysyp postów, ale chcemy, byście byli na bieżąco co się u nas, w Starym Koźlu dzieje” – czytamy we wczorajszym (6 września) poście na facebookowym profilu OSP Stare Koźle.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Polski patriotaTreść komentarza: Nie wszyscy powinni mieć prawo głosu w tym ty. Jest w artykule wszystko wyjaśnione przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz w co szczerze wątpięData dodania komentarza: 3.02.2026, 00:09Źródło komentarza: Poseł na Sejm RP Paweł Masełko poirytowany faktem zamknięcia kas biletowych na dworcu PKPAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przecież można kupić w apce lub u konduktora. W czym problem? No taki list nic nie kosztuje i znowu pokazuje Pana posła twarz. Tyle.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:09Źródło komentarza: Poseł na Sejm RP Paweł Masełko poirytowany faktem zamknięcia kas biletowych na dworcu PKPAutor komentarza: ciociaTreść komentarza: Nie będzie polki, to będzie tango. Koźlanin, smarki wytrzyj i pozmywaj naczynia bo sos przysechł.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 20:45Źródło komentarza: Wielka CPN-owska rodzina. Firma, która działała w naszym mieście przez 60 lat. ZDJĘCIAAutor komentarza: baba z jajami chłopskimiTreść komentarza: Tworzenie problemów i ich rozwiązywanie. Polski sport narodowy. Niech konduktor sprzedaje w pociągu.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 20:37Źródło komentarza: Poseł na Sejm RP Paweł Masełko poirytowany faktem zamknięcia kas biletowych na dworcu PKPAutor komentarza: Maciej syn WojciechaTreść komentarza: Dziadek śp. Skomorowski herbu Nałęcz był tam też księgowym - kontrola ujawniła iż pracował za trzech, czemu władze nie chciały dać wiary. Przed wojną był w cechu kupieckim, we Lwowie - miał sklep narzędziowy. Ja też tu mieszkam, w tym mieście . W tym mieście nudnym jak rozdeptany karton spod inposta.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 19:54Źródło komentarza: Wielka CPN-owska rodzina. Firma, która działała w naszym mieście przez 60 lat. ZDJĘCIAAutor komentarza: suwerenTreść komentarza: Obnażona bezradność - życie zawsze was zweryfikuje.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 19:08Źródło komentarza: Poseł na Sejm RP Paweł Masełko poirytowany faktem zamknięcia kas biletowych na dworcu PKP
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -11°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna