niedziela, 5 kwietnia 2026 17:21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Henryk Szymura doceniony przez władze województwa opolskiego

Za sprawą nietuzinkowych lekkoatletycznych wyników z ostatnich miesięcy, kędzierzynianin Henryk Szymura dorzucił kolejny laur do swojej bogatej kolekcji. To nagroda Marszałka Województwa Opolskiego za osiągnięcia sportowe w roku 2022.
Henryk Szymura doceniony przez władze województwa opolskiego

„W życiu sportowca są takie dni, kiedy z treningowego dresu trzeba przebrać się w koszulę, krawat i marynarkę, żeby wziąć udział w jakiejś ważnej uroczystości. Tak właśnie było niedawno, kiedy w pięknie odrestaurowanych wnętrzach zamku w Mosznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród Marszałka Województwa Opolskiego za osiągnięcia sportowe w roku 2022. Kryterium przyznania nagród były medale zdobyte na imprezach rangi mistrzostw świata i Europy. W moim przypadku było to złoto i brąz ME w Bradze (biegi 60mpł. i 60m) oraz srebro MŚ w Tampere (bieg 80mpł). Do tego dołożyłem jeszcze 4 złote medale MP i 5 nowych rekordów Polski. Zaszczytu odebrania nagrody dostąpiło w tym roku tylko dwóch lekkoatletów z Opolszczyzny” - przyznał z dumą na swoim facebookowym profilu Henryk Szymura.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GhtTreść komentarza: Zlikwidowac te działki by menelnia nie miała gdzie spać itpData dodania komentarza: 5.04.2026, 06:36Źródło komentarza: Pożar obok stacji paliw przy ul. Wyspiańskiego. Na miejscu sześć zastępów straży pożarnej. ZDJĘCIAAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Przegrali obie wojny światowe na własne życzenie. Niemiecki imperializm jest powodem ich nieszczęśćData dodania komentarza: 4.04.2026, 13:00Źródło komentarza: Tak wyglądała niegdyś ulica Spacerowa. Niezwykłe zdjęcie sprzed ponad ośmiu dekadAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Zetnijmy drzewa przy drogach bo ludziom zdarzają się wypadki z różnych powodów. Wolę mieć czyste drogi i puste cmentarze. Jeszcze raz najszczersze kondolencje dla rodziny.Data dodania komentarza: 4.04.2026, 12:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na DW 417. Nie żyje 25-letni kierowca BMWAutor komentarza: jacaTreść komentarza: to nie drzewa są winne, tylko prędkość! nie bez powodu na drogach obowiązują ograniczenia odpowiednie do jej kategorii.Data dodania komentarza: 4.04.2026, 11:39Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na DW 417. Nie żyje 25-letni kierowca BMWAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: Szkoda że nie ma w tych statystykach ilu to młodzi kierowcy w. BMW.Data dodania komentarza: 4.04.2026, 08:00Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na DW 417. Nie żyje 25-letni kierowca BMWAutor komentarza: ElvisTreść komentarza: Co ty chłopie opowiadasz za brednie widać nigdy nie koziołkowałeś po otwartym terenieData dodania komentarza: 4.04.2026, 03:28Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na DW 417. Nie żyje 25-letni kierowca BMW
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 29 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna