Reklama
niedziela, 17 maja 2026 20:24
Reklama
Reklama
Reklama

Trwają ekowakacje w bibliotece

Bezpłatne zajęcia edukacyjne, warsztaty literackie, plastyczne i ruchowe, zajęcia komputerowy i wiele innych rzeczy czeka w kędzierzyńsko-kozielskich bibliotekach na najmłodszych mieszkańców.
Trwają ekowakacje w bibliotece

Bogaty program zajęć można znaleźć do końca sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy kozielskim Rynku oraz w filiach nr: 1, 5, 10 i 11. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 13. Zajęcia są bezpłatne i może przyjść na nie każde dziecko - samo bądź z opiekunem.

- Zajęcia prowadzone są przez nasze bibliotekarki. Pod ich opieką dzieci wykonują przeróżne prace plastyczne, robią eksperymenty, czytają wspólnie książki, malują, rysują, odbywają się różne zabawy sportowe oraz zajęcia przy komputerach - mówiła Sandra Golemo z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Każdego dnia na zajęcia przychodzi od 10 do 30 dzieci w różnym wieku. Nieco starsze dzieci i młodzież znajdą także coś dla siebie w oddziale dla młodzieży Studnia - Otwarta Kultura. Można tam między innymi pograć w retro gry planszowe.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AtTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 17.05.2026, 19:27Źródło komentarza: Turniej Nadziei Paraolimpijskiej „L.A. Cup” w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIAAutor komentarza: JaTreść komentarza: Trzeba było dookoła przejść się z wykrywaczem metalu, może coś ciekawego leży w ziemiData dodania komentarza: 17.05.2026, 19:19Źródło komentarza: Tak wyglądają fundamenty stanowiska ogniowego niemieckiej artylerii w Brzeźcach. FILMAutor komentarza: BBTreść komentarza: Nie kłam, artykuł nie zniknąłData dodania komentarza: 17.05.2026, 16:23Źródło komentarza: W Kędzierzynie-Koźlu ma powstać nowa trasa rowerowa wzdłuż Kanału GliwickiegoAutor komentarza: MatejkoTreść komentarza: Prezentacja języka na zdjęciu to chybiony pomysł.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 15:38Źródło komentarza: Obiecujący start sezonu w wykonaniu lekkoatletów MMKS-uAutor komentarza: stary_zgredTreść komentarza: Atrakcyjne jezioro, działka i bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Towar coraz bardziej deficytowy, popyt coraz większy. Mądremu więcej nie trzeba tłumaczyć. Dla ludzi z Okartowa pozdrowienia i powodzenia – fantastyczne miesięczne praktyki zawodowe dla TŻŚ, wiosna 1994r.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:57Źródło komentarza: Ratują innych od 1978 roku. Teraz sami walczą o życieAutor komentarza: sierota po PiSTreść komentarza: Zniszczyć, wywieźć do Berlina.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:52Źródło komentarza: Tak wyglądają fundamenty stanowiska ogniowego niemieckiej artylerii w Brzeźcach. FILM
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 10°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna