Brąz w singlu i srebro w mikście dla Leny Maślanki na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie przyniosły naszym zawodnikom potężną dawkę sportowych emocji! Z turnieju w Strzelcach Opolskich wróciliśmy z dwoma medalami i świetnymi wynikami całej drużyny Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle.
09.12.2025 13:15