Podium dla Kędzierzyna-Koźla na Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Zespole Szkół Medycznych w Brzegu
W sobotę, 11 kwietnia 2026 roku, w Brzegu odbyły się IX Mistrzostwa Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, a całe podium zajęły szkoły z Kędzierzyna-Koźla.
13.04.2026 09:18