Reklama
czwartek, 11 grudnia 2025 07:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bliżej natury, czyli dzień otwarty w Nadleśnictwie Kędzierzyn

Dzień otwarty zaplanowało na 17 września 2023, czyli w najbliższą niedzielę Nadleśnictwo Kędzierzyn. Jego pracownicy zapraszają w swoje skromne progi, czyli do swojej przepięknej siedziby w Starej Kuźni, przy ulicy Brzozowej 48.
  • Źródło: Nadleśnictwo Kędzierzyn
Bliżej natury, czyli dzień otwarty w Nadleśnictwie Kędzierzyn

Gospodarze będą do dyspozycji mieszkańców w godzinach od 10.00 do 16.00. 

W programie m.in: możliwość wejścia na dostrzegalnię pożarową, zwiedzanie ekspozycji oraz podziwianie wystawy fotografii przyrodniczej. Autor zaprezentowanych na wystawie zdjęć (Michał Wawrzeńczyk ze Starej Kuźni) opowie o swoich bezkrwawych łowach.

Dzień otwarty to też dobra okazja do rozmowy z leśnikami, zapoznania się z codziennymi aspektami ich pracy, poznania przyrodniczych i kulturowych ciekawostek z leśnych zakątków.

Dodatkową atrakcją będzie degustacja produktów Dobre z Lasu, produkty tej marki są naprawdę dobre. Przy naszej siedzibie znajduje się również ścieżka edukacyjna, zapraszamy do spaceru jej trasą, która ma kształt ok. 1,5 km pętli. Zapraszamy zarówno osoby, które jeszcze nie znają tego miejsca, jak również stałych bywalców! - czytamy na facebookowym profilu Nadleśnictwa Kędzierzyn.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dopytuje 15.09.2023 21:27
Niścierze lasów będą uprawiać propagandę ?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Z KoźlaTreść komentarza: Wspaniałe popołudnie. Opowieści interesujące, bo Stare Miasto to historia, pochowana w różnych zakamarkach. DziękujemyData dodania komentarza: 10.12.2025, 22:21Źródło komentarza: Po kozielskiej starówce z przewodnikiem. FILMAutor komentarza: EmilkaTreść komentarza: Jak nic nie potrafią więcej zrobić, to Mikołaja puszczają na pocieszenie.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 19:49Źródło komentarza: Mikołaj chodził ulicami osiedla Kuźniczka. Pukał od drzwi do drzwi. ZDJĘCIAAutor komentarza: 34dTreść komentarza: dawnych znaczy niemieckich czasów czar tylko komu to potrzebneData dodania komentarza: 9.12.2025, 19:29Źródło komentarza: Kojarzycie to miejsce? Na przestrzeni lat zmieniło się nie do poznaniaAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: I czym się chwalicie ? Tą kasę trzeba będzie oddać. A gdzie są inwestorzy i nowe miejsca pracy ? Gdzie są lokale mieszkalne czynszowe bo to jest ważniejsze niż jakieś tam boiska....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 18:18Źródło komentarza: Pokaźne kwoty z Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Kędzierzyna-KoźlaAutor komentarza: Dej i DejTreść komentarza: Ja też czekałem i nikt mi nic nie dał. No to się musiałem wziąć do roboty.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 17:08Źródło komentarza: Finał akcji Szlachetna Paczka. Rodziny wciąż czekają na darczyńców!Autor komentarza: podpisTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość! Może w końcu to zamknie buzie hejterom, którzy tylko narzekają i uważają, że mamy rekordowy dług publiczny, że spółki skarbu państwa od 2 lat szorują po dnie, że publiczna służba zdrowia praktycznie przestaje istnieć, że płacimy horrendalne ceny za energię, a będą jeszcze wyższe! Brawo Panie Ministrze! Brawo!Data dodania komentarza: 9.12.2025, 14:58Źródło komentarza: Pokaźne kwoty z Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Kędzierzyna-Koźla
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna