Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 02:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny sprzęt trafił do szpitala w Koźlu

Sytuację epidemiologiczną w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim monitoruje starostwo powiatowe. Jak przedstawiają się dane z 9 maja? Szpital w Koźlu otrzymał też nowy sprzęt.
  • Źródło: Starostwo powiatowe
Kolejny sprzęt trafił do szpitala w Koźlu

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 60 pacjentów, w tym 55 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta (5 osób) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w grupie nie ma dzieci.

W izolacji domowej przebywają 33 osoby z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 113 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywa 365 osób. 52 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym.

W kozielskim szpitalu zmarł 70-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Pacjent nie był obciążony chorobami współistniejącymi.

Jak podało dziś ministerstwo zdrowia, w skali kraju 5 437 osób wyzdrowiało z COVID-19, a 2 768 pacjentów jest hospitalizowanych. W województwie opolskim mamy 3 nowe przypadki zakażenia.

Defibrylatory z możliwością kardiowersji trafiły do szpitala zakaźnego w Koźlu dzięki finansowaniu z urzędu marszałkowskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: z LompyTreść komentarza: Ja korzystałam z " basenu". Do ślizgawki była długa kolejka. Jak myśmy się mieścili w tych kilku litrach wody? Wspaniałe wspomnieniaData dodania komentarza: 15.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: Patrycja GasziTreść komentarza: W tych czasach są wodne płacę zabawData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:16Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: sąsiadTreść komentarza: Ty Niemiec idź do roboty już.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:14Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: MietekTreść komentarza: A co z incydentami kałowymi? Czy już wtedy znano tą tradycję?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: eherrtTreść komentarza: śmierdzi pełowcem na kilometryData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:00Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: mieszkaniec lompyTreść komentarza: Dla starego dziada to był brodzik ale dla dzieci basen pełen atrakcjiData dodania komentarza: 15.03.2026, 16:47Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama